Opis

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić do skorzystania z oferty naszych domków letniskowych Motylek usytuowanych w spokojnej okolicy, niedaleko od piaszczystej plaży i centrum miejscowości. Od najbliższego zejścia na plażę, znajdującego się przy ul. Leśnej dzieli nas zaledwie 3 min. drogi pieszej.

Naszym gościom oferujemy komfortowe warunki wypoczynku, zapewniając jednocześnie spokój i intymność. 

Do dyspozycji naszych gości jest duże odgrodzone podwórko z miejscem na samochód. Przed domkiem znajduje się namiot ogrodowy oraz stół z ławkami, a także grill, który udostępniamy naszym gościom bezpłatnie.

W Gminie Rewal z roku na rok przybywa oznakowanych  szlaków rowerowych i pieszych, dzięki którym w zaledwie klika minut można się znaleźć w samym sercu dzikiej przyrody, lub objechać na rowerze wszystkie zakątki siedmiu  nadmorskich miejscowości. Aby zapewnić naszym gościom jak najlepsze wykorzystanie wakacyjnego czasu proponujemy bezpłatne wypożyczenie  rowerów lub kijków do Nordic Walking. Udostępniamy również mapy szlaków rowerowych Gminy Rewal oraz chętnie doradzamy przy wyborze odpowiedniej trasy rowerowej, czy pieszej.

Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji oddajemy przytulne domki z własną łazienką wyposażone w lodówkę, sprzęt plażowy (koc i parawan), czajnik bezprzewodowy, mikrofalówkę oraz sztućce i naczynia, umożliwiające przygotowanie śniadania, czy kolacji.1241 wyświetleń w 2023r.
Domki Letniskowe MOTYLEK

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu pustkowo.info.pl

+48 913 864 396 +48 691 263 498
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00