Atrakcje w Pustkowie

(27)

TAXII MELEX POBIEROWO tel.: +48 781 481 159 Turysto TAXII MELEX to ekologiczny transport, który zawiezie i odbierze Cię z każdego miejsca w Pobierowie.Czy to plaża,  pub, sklep, czy dyskoteka jesteśm... więcej »

Plaża w Pustkowie Pustkowska plaża znajduje się u stóp niewysokiego klifu, jest piaszczysta i szeroka. Ostatnio na plaży w Pustkowie były prowadzone prace refulacyjne dzięki czemu tutejsza pla... więcej »

Wejścia od ulic: Leśna, Spacerowa, Bałtycka

Replika krzyża z Giewontu - Bałtycki Krzyż Nadziei "...jak wiatr wieje od Bałtyku po gór szczyty do krzyża na Giewoncie..." Ten cytat ze słów Jana Pawła II wypowiedzianych podczas pie... więcej »

ul. Leśna, Pustkowo

Szlaki rowerowe w Pustkowie Śladami Zabytków Architektury - pętlowy, kolor czerwony, długość około 9 km. Szlak rozpoczyna się w Trzęsaczu na skrzyżowaniu ulic Kamieńskiej i Pałacowej. Rus... więcej »

Wypożyczalnia rowerów Rewal Bike System Pustkowo położone jest w gminie Rewal, a gmina ta stawia na aktywną turystykę, zwłaszcza rowerową. Przez całą gminę, od Pobierowa aż po Pogorzelicę, prz... więcej »

ul. Moniuszki 4, Pobierowo

Skatepark w Pobierowie Przy ul. Moniuszki w Pobierowie, 3km od Pustkowa, mieści się raj dla miłośników ekstremalnych wrażeń – skatepark o wymiarach 25x27 m. Przeznaczony jest on dla młod... więcej »

72-346 Pobierowo, ul. Piastowska

Park Linowy Gibon Rewal Wszystkich spragnionych ekstremalnych, ale i bezpiecznych wrażeń, zapraszamy do odwiedzenia parku linowego mieszczącego się przy ul. Łokietka w Rewalu, 3 km od Pustkowa.  ... więcej »

ul. Łokietka, Rewal

Przy Bałtyckim Krzyżu Nadziei znajduje się piękny Park Przyjaciół Pustkowa. Wspaniałe zadbane krzewy, barwne rabaty z kwiatami, poprowadzone wśród drzew alejki oraz plac zabaw dla dzieci... więcej »

Leśna, Pustkowo

Nieopodal  Pustkowa, w Trzęsaczu, znajduje się tor do jazdy quadem. Specjalnie przygotowany i zabezpieczony, jest bezpieczny także dla dzieci. Dodatkowo każdy quad jest dostosowywany do indywidua... więcej »

Trzęsacz, ul. Kamieńska

Wybudowany w XIII wieku gotycki kościół p.w. św. Mikołaja, jeśli wierzyć opowiadanym przez mieszkańców historiom, znajdował się kiedyś około 2 km od brzegu Bałtyku. Był dumą miasteczka i... więcej »

Droga klifem, Trzęsacz

Platforma została oddana do użytku w 2009 roku. Jest to konstrukcja ze stali i żelbetu, a taras znajduje się na wysokości 20 m n.p.m. Rozciąga się z niego wspaniały widok na ruiny gotyckiego kościoła ... więcej »

ul. Droga klifem, Trzęsacz

Nadmorska wąskotorówka powstała w roku 1896 i zapewniła dynamiczny rozwój regionu do czasów powojennych, kiedy kolej została zdominowana przez transport samochodowy. Niedoinwestow... więcej »

ul. Spacerowa 35, Rewal

W wielu turystycznych regionach naszego kraju zobaczyć można domy stojące na głowie. Jeden z nich znajduje się w Pobierowie, nieopodal Pustkowa. Wnętrze domu jest w pełni umeblowane, co sprawia, że ... więcej »

Grunwaldzka 35, Pobierowo

Znajdujący się w Rewalu Park Wieloryba to wspaniałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą poznać istoty zamieszkujące nie tylko wody Morza Bałtyckiego, ale również pozostałe akweny wodne n... więcej »

ul. Kamieńska, Rewal

W centrum Rewala, w pobliżu platformy widokowej , znajdują się dwie rzeźby w kształcie szkieletów wielorybów. Według znanych w okolicy legend, dawno temu, w okolicy rewalskiej plaży podo... więcej »

Plac Wielorybów, Rewal

Klifowe wybrzeże, charakterystyczne dla okolic Rewala i Trzęsacza, stanowi doskonałe miejsce startowe dla wszystkich miłośników podniebnych wycieczek na paralotni. Ich widok już na stałe wpisał... więcej »

Trzęsacz

Znajdująca się na wysokim klifie latarnia, wybudowana została w 1866 roku. Jej wysokość to 45 m. To druga co do wielkości latarnia na polskim wybrzeżu. Taras widokowy położony jest na wysokości 37 met... więcej »

ul. Polna 30, Niechorze

Dziwnówek Jadąc na zachód z Pustkowa trasą nr 102, po przebyciu około 12 km, trafimy do Dziwnówka. To mała miejscowość wakacyjna zlokalizowana między wybrzeżami morza i Zatoki Wr... więcej »

Łukęcin Między Dziwnowem i Pobierowem leży niewielka miejscowość letniskowa Łukęcin (około 7 km na zachód od Pustkowa). Łukęcin położony jest wśród iglastego lasu oddzielającego Bałtyk ... więcej »

Pobierowo Pobierowo swoją wypoczynkową historię zapoczątkowało w początkach XX-tego w. Wtedy to rozpoczęto sprzedaż działek leśnych pod budowę domków wczasowych. Do początku Drugiej Wojny Świa... więcej »

Rewal Rewal to siedziba nadmorskiej gminy, w której położone jest także Pustkowo, równocześnie to jedno z najbardziej znanych letnisk. Najwcześniejsze wskazówki o Rewalu datują s... więcej »

Trzęsacz Trzęsacz to najbardziej znana miejscowość letniskowa w nadmorskiej gminie Rewal. Popularność tę zawdzięcza najbardziej znanej atrakcji Trzęsacza - pozostałościom kościoła pobudowanego w wiek... więcej »

Niechorze Niechorze to miejsce wakacyjnego wypoczynku dla wielu tys. letników rocznie leżące pomiędzy Morzem Bałtyckim a jez. Liwia Łuża. Kąpielisko w tej miejscowości wypoczynkowej działa od ... więcej »

Pogorzelica Pogorzelica to nieduża miejscowość urlopowa, leżąca pośród lasów iglastych, w gminie Rewal (ok 8 km na wschód od samego Rewala). Nie brakuje tu szlaków i ścież... więcej »

Pustkowo to dość stara miejscowość. Pierwsza wzmianka o Pustkowie (wówczas miejscowość nosiła niemiecką nazwę Pustchow) pojawiła się w kościelnych dokumentach z 1159 roku potwierdzających nadan... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00