Opis

W urokliwej miejscowości położonej na Wybrzeżu Rewalskim.
Ośrodek dedykowany zarówno dla rodzin z dziećmi, grup przyjaciół,
​​​​​​​jak i firm organizujących szkolenia w wyróżniającym się miejscu nad polskim morzem.
I plaża – nie tylko przy Bałtyku, ale również na terenie samego ośrodka.


YODpocznij.

W obecnym sezonie gościmy Was w pojedynczych oraz podwójnych domkach, również w opcji z antresolą.

Łącznie do dyspozycji gości są 22 komfortowe domki (około 100 miejsc noclegowych). Każdy z prywatnym tarasem, wyposażoną kuchnią i jadalnią, wydzieloną strefę dzienną z TV, osobnymi sypialniami oraz łazienką z kabiną prysznicową. 

Zapewniemy również podstawowy sprzęt plażowy, zatem YODetchij spokojnie.

Pokusiliśmy się o delikatne przesunięcie linii brzegowej i zaprojektowaliśmy kompleks, w którym goście mają poczucie przebywania na plaży przez cały czas trwania urlopu. Z prawdziwym nadmorskim, miałkim piaskiem pod stopami.

Każdy domek wyposażony został w funkcjonalną kuchnię wraz z jadalnią. W najbliższym otoczeniu kompleksu YOD zaopatrzyć się można w sklepie spożywczym lub skorzystać z oferty 3 bezpośrednio sąsiadujących z YODem restauracji (20 m od ośrodka).

WYPOSAŻENIE KUCHNI: lodówka, dwupalnikowa kuchenka, czajnik elektryczny, garnki, patelnie, naczynia, sztućce.

Możliwy jest również pobyt  z wyżywieniem. Serwowanym w stołówce przy morzu, 100 m od ośrodka. O dokładne informacje zapytaj podczas rezerwacji. 


Dobroczynny wpływ jodu. Powietrze w strefie przybrzeżnej Bałtyku bogate jest w jod, czyli pierwiastek o szerokim spektrum prozdrowotnych właściwości. Ciężko o naturalne dawkowanie jodu, dlatego większość społeczeństwa cierpi na niedobory tego pierwiastka. Mieszanka jodu, bromu i magnezu, zwana aerozolem morskim, ma dobroczynny wpływ na cały organizm. Oczyszcza układ oddechowy, poprawia odporność, jakość snu, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie tarczycy, wspiera układ nerwowy, łagodzi reakcje alergiczne, reguluje przemianę materii i właściwą pracę układu hormonalnego.

 

Wyposażenie

DOMEK 2-3 OSOBOWY

Wyposażenie
  • Telewizor z płaskim ekranem
  • Szafa
  • Łazienka z prysznicem
  • Część wypoczynkowa
  • Kuchnia z pełnym wyposażeniem
  • Meble tarasowe
  • Sprzęt plażowy (leżaki, parawany)
  • Internet

Galeria


DOMKI 4-6 OSOBOWE Z ANTRESOLĄ

DOMKI 3-4 OSOBOWE

Wyślij zapytanie

YOD domki z plażą

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego DOMINIK ZWIERZYŃSKI, ul. Łucznicza 17 3, 71-472, Szczecin, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.yodpoczni...
YOD domki z plażą

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów ?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu pustkowo.info.pl

+48 505 441 449
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00