U STEFANA

Słoneczna 30, Pustkowo

Pole namiotowe U Stefana usytuowane jest w miejscowości Pustkowo bardzo blisko morza. Do morza jest zaledwie 200m. Możesz tutaj spędzić aktywnie czas korzystając z wyposażenia dostępnego na terenie pola namiotowego oraz atrakcji sportowo-turystycznych na terenie gminy Rewal. 

Do państwa dyspozycji oddajemy świetlicę, miejsce do grillowania, plac zabaw dla dzieci i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią. 

U stefana to wspaniałe miejsce na wakacje wraz ze swoim pieskiem. Jako jedna z niewielu miejscowości nad polskim wybrzeżem posiadamy plażę, gdzie bez problemu można spacerować ze swoim pupilem. Zapraszamy!


Kwatery

Oferujemy Państwu wynajem pokoi 3 i 4 osobowych. Pokoje wyposażone są w lodówki, telewizory, czajniki elektryczne i podstawowe naczynia. Łazienka wspólna na każdym piętrze. Do dyspozycji gości oddajemy kuchnię, w której można przygotować posiłek. Samochody parkowane są na podwórku bezpłatnie. Zainteresowanych zapraszamy do galerii.

Domki letniskowe

W ofercie posiadamy również domki letniskowe 3 i 4 osobowe. Każdy domek wyposażony jest w aneks kuchenny, telewizor, podstawowe naczynia oraz toaletę. Samochody parkowane są na podwórku bezpłatnie.

Pole namiotowe

Zapraszamy również turystów z własnymi przyczepami kempingowymi i namiotami. Do każdej przyczepy i namiotu doprowadzamy zasilanie. Łazienki oraz prysznice są wspólne. Prosimy o zapoznanie się z cennikiem.

Zobacz więcej

Udogodnienia

Telewizor

Lodówka

Zastawa stołowa

Czajnik elektryczny

Dostępne w obiekcie

Akceptujemy małe zwierzęta

Plac zabaw

Grill

Kuchnia ogólnodostępna

Łazienka na korytarzu

Parking

Sala zabaw

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

42 wyświetlenia w 2024r.
Łącznie 718 (od 2023r.)

Inne obiekty w Pustkowie

Pustkowo

Dobre miejsce do wypoczynku w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami i lodówkami. MAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA

chevron_left
chevron_right
serce Twoje ulubione obiekty 0