Opis

Pole namiotowe U Stefana usytuowane jest w miejscowości Pustkowo bardzo blisko morza. Do morza jest zaledwie 200m. Możesz tutaj spędzić aktywnie czas korzystając z wyposażenia dostępnego na terenie pola namiotowego oraz atrakcji sportowo-turystycznych na terenie gminy Rewal. 

Do państwa dyspozycji oddajemy świetlicę, miejsce do grillowania, plac zabaw dla dzieci i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią. 

U stefana to wspaniałe miejsce na wakacje wraz ze swoim pieskiem. Jako jedna z niewielu miejscowości nad polskim wybrzeżem posiadamy plażę, gdzie bez problemu można spacerować ze swoim pupilem. Zapraszamy!

Wyposażenie

Kwatery

Oferujemy Państwu wynajem pokoi 3 i 4 osobowych. Pokoje wyposażone są w lodówki, telewizory, czajniki elektryczne i podstawowe naczynia. Łazienka wspólna na każdym piętrze. Do dyspozycji gości oddajemy kuchnię, w której można przygotować posiłek. Samochody parkowane są na podwórku bezpłatnie. Zainteresowanych zapraszamy do galerii.

Domki letniskowe

W ofercie posiadamy również domki letniskowe 3 i 4 osobowe. Każdy domek wyposażony jest w aneks kuchenny, telewizor, podstawowe naczynia oraz toaletę. Samochody parkowane są na podwórku bezpłatnie.

Pole namiotowe

Zapraszamy również turystów z własnymi przyczepami kempingowymi i namiotami. Do każdej przyczepy i namiotu doprowadzamy zasilanie. Łazienki oraz prysznice są wspólne. Prosimy o zapoznanie się z cennikiem.640 wyświetleń w 2023r.
U STEFANA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu pustkowo.info.pl

+48 913 864 490
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00