Opis

Ośrodek wczasowy położony w spokojnej, malowniczej miejscowości Pustkowo na wybrzeżu szczecińskim, w odległości 200 metrów od szerokiej piaszczystej plaży. Teren ośrodka ogrodzony z placem zabaw dla dzieci, trampoliną, świetlicą oraz miejscami do parkowania. 

Ośrodek wczasowy dysponuje wspólnym węzłem sanitarnym: trzy murowane budynki: łaźnia, WC, zmywalnia naczyń oraz pralnia, wyłącznie do dyspozycji wczasowiczów; czynym całą dobę bez dodatkowych opłat. Pustkowo kusi dobrym zapleczem gastronomiczno - usługowym, ogólnodostępnym boiskiem sportowym "Orliki" (piłka siatkowa, koszykówka itp.). 
Jedną z niewątpliwych atrakcji turystycznych położonych na czerwonym szlaku turystycznym jest replika Krzyża Papieskiego z Giewontu. 

NIE PRZYJMUJEMY ZE ZWIERZĘTAMI. 

Wszystkich wczasowiczów ceniących sobie ciszę, spokój i rodziny wypoczynek z dala od zgiełku wielkich miast - serdecznie zapraszamy. 

Wyposażenie

Domki campingowe 3,4 osobowe z aneksem kuchenym wyposażonym w kuchenkę gazową, lodówkę, czajnik elektryczny oraz pełen komplet naczyń kuchenych. Do dyspozycji gości na wyposażeniu również sprzęt plażowy i grilowy. 827 wyświetleń w 2023r.
Ośrodek Wczasowy ZAREMO

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu pustkowo.info.pl

+48 608 290 079 +48 913 864 469
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00