Atrakcje Turystyczne

Wystawa Miniatur Kolejowych w Rewalu

Wszystkich miłośników kolei i kolejek elektrycznych zapraszamy na pierwsze piętro dworca kolei wąskotorowej na Wystawę Miniatur Kolejowych. więcej »

72-344 Rewal, ul. Dworcowa 21

Multimedialne Muzeum Na Klifie

Multimedialne Muzeum na Klifie w Trzęsaczu znajduje się w bliskim sąsiedztwie ruin kościoła. Warto się tam wybrać, aby poznać historię okolicy, zobaczyć jak na przestrzeni lat ludzie walczyli z żywiołem, aby ocalić kościół, a wszystko przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i multimedialnych prezentacji. więcej »

Trzęsacz, ul. Klifowa 3B

Nadmorska Kolej Wąskotorowa

Jedną z najbardziej charakterystycznych atrakcji turystycznych w okolicy Pustkowa jest Nadmorska Kolej Wąskotorowa. Przejażdżka wzdłuż wybrzeża dostarcza pasażerom niezapomnianych wrażeń i widoków na okolice. więcej »

Spacerowa 35, Rewal

Magiczny Domek

Niedaleko Pustkowa, w Pobierowa, znajduje się atrakcja, która zainteresuje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Magiczny domek, stojący na głowie, to ciekawe miejsce, które sprawi, że Wasze poczucie równowagi zostanie zachwiane. więcej »

Grunwaldzka 35, Pobierowo

Park Wieloryba

Groźne rekiny, ogromne wieloryby oraz wiele innych, strasznych istot z głębin czeka na Państwa w Parku Wieloryba w Rewalu. Jednak nie ma się czego bać, ponieważ to wszystko są repliki, dające się głaskać oraz chętnie „pozujące” do zdjęć :) więcej »

Kamieńska, 72-344 Rewal