Atrakcje Turystyczne

Plaża w Pustkowie

Plaża w Pustkowie to największa atrakcja turystyczna tej niedużej miejscowości. Plaża położona jest u stóp niewysokiego klifu, jest piaszczysta i szeroka. więcej »

Wejścia od ulic: Leśna, Spacerowa, Bałtycka

Szlaki rowerowe

Szlaki rowerowe w Pustkowie: Śladami Zabytków Architektury, Zachodni Szlak Łącznikowy. Warto skorzystać z pozostałych szlaków rowerowych Gminy Rewal. więcej »

Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerów Rewal Bike System to sieć wypożyczalni rowerów w Gminie Rewal. Najbliższy punkt znajduje się w Pobierowie. więcej »

ul. Moniuszki 4, Pobierowo

Park Przyjaciół Pustkowa

Park Przyjaciół Pustkowa znajduje się tuż przy Bałtyckim Krzyżu Nadziei i stanowi popularny cel spacerów dla turystów i mieszkańców tej miejscowości. Warto się tam wybrać zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorami. więcej »

Leśna, Pustkowo

Skatepark w Pobierowie

Około 3 kilometrów od Pustkowa w Pobierowie znajduje się Skatepark. To ciekawa atrakcja skierowana głównie do dzieci i młodzieży - wstęp bezpłatny. więcej »

72-346 Pobierowo, ul. Piastowska

Park Linowy Gibon Rewal

Nie wiesz jak uatrakcyjnić pobyt z dzieckiem nad morzem? wybierz się z nim do Parku Linowego Gibon w Rewalu. 9 tras, 2 trasy szkoleniowe, stanowisko do gry w bule oraz siłownia. więcej »

ul. Łokietka, Rewal

Ruiny kościoła w Trzęsaczu

W Trzęsaczu, nad samym brzegiem klifu, znajdują się ruiny dawnego gotyckiego kościoła św. Mikołaja. Trudno uwierzyć, że kiedyś budowla oddalona była od Bałtyku o około 2 km. więcej »

Droga klifem, Trzęsacz

Quady

Fajną formą spędzania wolnego czasu podczas wakacji jest przejażdżka quadem. Z toru mogą korzystać także dzieci. więcej »

Trzęsacz, ul. Kamieńska

Platforma widokowa w Trzęsaczu

Platforma widokowa w Trzęsaczu została wybudowane w miejscu istniejącego kiedyś drewnianego zejścia na plażę. Obecnie taras na wysokości 20 m n.p.m. stanowi wspaniały punkt obserwacyjny, pozwalający m.in. na podziwianie ruin kościoła z zupełnie nowej perspektywy. więcej »

ul. Droga klifem, Trzęsacz

Loty paralotnią

Widok paralotniarzy wpisał się już na stałe w krajobraz okolic Trzęsacza i Rewala. Niezapomnianym przeżyciem może być przelot właśnie taką paralotnią w tandemie. więcej »

Trzęsacz

Latarnia morska w Niechorzu

Latarnia morska w Niechorzu to druga pod względem wysokości latarnia nad polskim morzem. Z góry rozpościera się wspaniały widok na wybrzeże rewalskie. więcej »

ul. Polna 30, Niechorze

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Dziwnówek

Dziwnówek to bogata baza gastronomiczna i noclegowa. Niejednokrotnie nagradzano w branżowych konkursach tutejsze campingi i pola namiotowe. więcej »

Łukęcin

Łukęcin położony jest wśród iglastego lasu oddzielającego Bałtyk od miejscowości. Łukęcin to także jedno z miejsc wypoczynku harcerzy - urządzane są w tym miejscu obozy namiotowe. więcej »

Pobierowo

Pobierowo swoją wypoczynkową historię zapoczątkowało w początkach XX-tego w. Wtedy to rozpoczęto sprzedaż działek leśnych pod budowę domków wczasowych. więcej »

Rewal

Rewal to tłumne wczasowisko z mnogością barów, straganów z pamiątkami, miejsc gier, z wesołym miasteczkiem i dorożkami. To również miejscowe centrum kulturalne, w szczególności w okresie wakacyjnym. więcej »

Trzęsacz

Trzęsacz to najbardziej znana miejscowość letniskowa w nadmorskiej gminie Rewal. Popularność tę zawdzięcza najbardziej znanej atrakcji Trzęsacza - pozostałościom kościoła pobudowanego w wiekach średnich. więcej »

Niechorze

Niechorze, przede wszystkim dzieci, ale również dorosłych zapewne zainteresuje wizytą w Parku Miniatur Latarni. Tu, na jednym placu można przyjrzeć się wszystkim latarniom morskim polskiego wybrzeża bardzo dokładnie odwzorowane w skali 1:10. więcej »

Pogorzelica

Piaszczysty brzeg to główny powód przyjazdu do Pogorzelicy. Piaszczysta, szeroka plaża z skarpowym brzegiem. więcej »