Atrakcje Turystyczne

Plaża w Pustkowie

Plaża w Pustkowie to największa atrakcja turystyczna tej niedużej miejscowości. Plaża położona jest u stóp niewysokiego klifu, jest piaszczysta i szeroka. więcej »

Wejścia od ulic: Leśna, Spacerowa, Bałtycka

Park Wieloryba

Groźne rekiny, ogromne wieloryby oraz wiele innych, strasznych istot z głębin czeka na Państwa w Parku Wieloryba w Rewalu. Jednak nie ma się czego bać, ponieważ to wszystko są repliki, dające się głaskać oraz chętnie "pozujące" do zdjęć :) więcej »

ul. Kamieńska, Rewal

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Dziwnówek

Dziwnówek to bogata baza gastronomiczna i noclegowa. Niejednokrotnie nagradzano w branżowych konkursach tutejsze campingi i pola namiotowe. więcej »

Pobierowo

Pobierowo swoją wypoczynkową historię zapoczątkowało w początkach XX-tego w. Wtedy to rozpoczęto sprzedaż działek leśnych pod budowę domków wczasowych. więcej »

Rewal

Rewal to tłumne wczasowisko z mnogością barów, straganów z pamiątkami, miejsc gier, z wesołym miasteczkiem i dorożkami. To również miejscowe centrum kulturalne, w szczególności w okresie wakacyjnym. więcej »

Pogorzelica

Piaszczysty brzeg to główny powód przyjazdu do Pogorzelicy. Piaszczysta, szeroka plaża z skarpowym brzegiem. więcej »